Grafik

Home / Grafik

Poradnia stomatologiczna

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
Bałko Szymon 8:00-14:008:00-14:00
Brandys Michał9:00-14:008:00-14:00
Broda Anna 9:00-20:009:00-15:009:00-20:00
Bubula Paweł 16:00-20:009:00-15:009:00-14:009:00-20:009:00-14:009:00-14:00
Dąbrowska Monika 9:30-15:009:30-15:00
Duszyk Karolina 8:00-20:008:00-20:0015:00-20:00
Dziubek Jakub15:00-20:0015:00-20:008:00-14:00
Janusz Maria8:30-20:0014:00-20:008:30-20:008:30-20:009:00-14:00*
Jarmuła Łukasz9:00-20:00
Kaczmarczyk-Biłek Zofia9:00-14:009:00-14:00
Kapera Monika 9:00-20:009:00-14:00
Kołodziejczyk Paweł8:00-20:00
Krynicki Kamil8:00-14:008:00-20:00
Lacki Adam 10:00-20:0010:00-20:00
Lasota Magdalena15:00-20:008:00-14:00
Majewska-Tota Magdalena8:00-14:008:00-20:0015:00-20:00
Malarz Magdalena8:00-14:0011:00-20:00
Mika-Banasiak Magdalena10:00-20:00
Olszyński Jakub8:00-20:008:00-20:008:00-14:00
Pajdak Katarzyna8:00-14:0010:00-19:00
Piechówka Paulina8:00-14:008:00-19:008:00-19:00
Rabiniak-Klepka Ewelina15:30-20:008:00-14:00**
Sendecka Aleksandra15:00-20:0015:00-20:00
Świderska Agnieszka14:00-20:00
Varfolomeieva Anastasiia8:30-20:0014:00-20:0014:00-20:008:00-15:00
Wilczek Piotr9:00-20:00
Witek-Kaczmarek Małgorzata8:00-14:008:00-14:008:00-14:00
Wójtowicz Agata15:00-20:00
Ziemba Paulina8:00-14:00

*raz w miesiącu, ** co drugi tydzień/dwa razy w miesiącu

Poradnia chirurgiczna

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
Janecka Iga 8:00-20:008:00-14:00
Klepka Michał15:30-20:00
Marszałek Andrzej15:00-20:0015:00-20:00
Świderski Jakub14:00-20:008:00-14:00

*raz w miesiącu, ** co drugi tydzień/dwa razy w miesiącu

Poradnia chorób błon śluzowych przyzębia

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
Przywieczerska Katarzyna8:30-14:00
Tomera-Niekowal Izabella9:00-14:00

Poradnia ortodontyczna

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
Jaśkiewicz Joanna8:00-13:00
Waląg Magdalena15:00-20:008:00-14:00
Winiecka Joanna16:00-19:00*
Zielińska-Gamrot Agata9:00-14:00

*raz w miesiącu, ** co drugi tydzień/dwa razy w miesiącu

Poradnia stomatologiczna dla dzieci

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
Szkutnik-Gunia Halina9:00-18:00